A kormány célja, hogy Magyarország erősödését a nyugdíjasok is érezzék

A kormány célja, hogy Magyarország erősödését a nyugdíjasok is érezzék

A cél, hogy csökkenjen a bérolló, és ezáltal itthon tartsuk azokat az embereket, akik munkavállalás miatt akarnak külföldre költözni.